שנה ראשונה

רק אתמול היית בחגיגות הלידה וכבר חלפו 12 חודשים, מה שבטוח, הזמן לא מחכה לאף אחד. בלי ששמנו לב יום הולדת שנה הגיע, ההזמנה לחגיגה התקבלה וקיבלת משימה לקנות מתנה. 

מה נקנה מתנה ליום הולדת שנה? אני רוצה להציע לך כיוון מחשבה קצת שונה.

יום הולדת שנה הוא יום ההולדת היחיד בחיי ההורה שנועד בשבילו. 

הנשמות הקטנות האלה יחגגו כל חייהן ויום ההולדת הראשון הוא הפעם היחידה שהן לא באמת מבינות על מה כל השמחה, כי החגיגה והמסיבה הזו היא בעיקר עבורנו, ההורים. 

אם יש ביננו הסכמה בנושא הזה, אני רוצה להציע לך מתנות לגיל שנה קצת אחרות, קצת שונות והרבה מאוד מיוחדות, כאלו שבגיל 30 ואפילו 70 נשמח לפתוח והן יעלו בנו חיוך כאילו זו הפעם הראשונה שאנו רואים אותן.

אלבום שנה ראשונה

בכל אלבום תמונות יש קסם ובאלבום תמונות לשנה הראשונה יש קסם שונה. לרוב אלבומים מכילים חיים שלמים, אבל אלבום שנה ראשונה מכיל “רק” שנה אחת. אבל איזו שנה..שנה שבה הקטנטנים האלה מגלים את העולם וכל יום הוא עולם ומלואו.
אשמח לרכז עבורך את כל הקסם המופלא הזה באלבום מרגש בעבודת יד, ייחודי ומקורי. לאלבומים גדלים שונים והם יתאימו לכמות תמונות משתנה החל מ 30 ועד כמעט 200 תמונות

קופסת הזכרונות לשנה הראשונה

קופסת הזכרונות שלך היא דרך מקורית ושונה לשמר את הרגעים הקסומים מהשנה הראשונה. הקופסה מגיע עם מארזים פנימיים המאפשרים לתת לכל חודש את המקום הראוי לו. היא מכילה 120 תמונות (ויכולה להכיל הרבה יותר!), יש בה מקום להציג תמונה (רוחבית) בחזית ומקום להקדשה אישית שכולם יראו כשאף תמונה לא תוצג.

אלבומים

באתר שלי אפשר למצוא מתנות מקוריות, מרגשות וייחודיות. אלבומים מיוחדים בעבודת יד, קופסאות חדשניות (גם הן בעבודת יד) מתנות בהתאמה אישית המתאימות לכל אירוע, שמח או עצוב.

אז למה לחכות?
לכו להציץ :)