לא מצאת מה שחיפשת? אשמח שנדבר :) בטוח נמצא יחד פתרון מושלם!

קופסת הזכרונות של גילי לבת מצווה

כל הזמנה היא אתגר חדש שגורם לי להתרגשות גדולה :) ככה קרה בשיחה הראשונה שלי עם יעל, אמא של גילי. הקופסה שיצרתי לה יצאה אחת המקוריות שהכנתי.
WhatsApp-Image-2021-11-25-at-11.33.22-2-1

אתגר בת מצווה

כשאני מקבלת פנייה עם אתגר חדש העיניים שלי נפתחות לרווחה. האוזניים שלי מזדקרות ותחושת התרגשות וצמרמורת חולפת לי לאורך הגוף. מבחינתי כל הזמנה חדשה היא אתגר חדש ????

ככה קרה בשיחה הראשונה שלי עם יעל, אמא של גילי שחיפשה מתנה מקורית לבת מצווה.

רגע של רקע..

אני רוצה לשתף אותך בסיפור רקע קצר לפני:

אני ויעל מכירות מעל 13 שנה. היינו חברות פורום “תפוז” המיתולוגי (יש פה כאלה?? תראו את עצמכם!).
עברנו את כל הפורומים יחד – החל מ”חתונה”, דרך “נשואים טריים” ועד ל”הורים לתינוקות”. העולם היה עולם אחר אז, האנונימיות הייתה אפשרות והחברויות שנרקמו שם היו מיוחדות.
זו הייתה תקופה התמימה של האינטרנט והוא איפשר לנו לחשוף רק מה שרצינו באמת לחשוף.

פאסט פורוורד 13 שנה קדימה, אני ויעל חברות פייסבוק כבר שנים. מידי פעם מתראות באופן מקרי והיו אפילו פעמים מתוכננות. אני עוקבת אחריה ברשתותת והיא אחריי. אני מכירה את הילדים שלה בלי באמת להכיר אותם והיא את שלי.

כשהיא סיפרה לי שגילי, הבת הבכורה והמטריפה שלה, חוגגת בת מצווה והיא רוצה שאני אכין לה משהו מאוד מאוד התרגשתי. אני מכירה אותה! מאז שהיא תינוקת! ראיתי אותה גדלה על המסך.

קופסת “הזכרונות שלך” עם סטייל של ילדה מדליקה

יעל לא רצתה אלבום, היא התאהבה בקופסאות שלי (ייאיי!).
החלטנו (היא רצתה שאני אחליט) על “קופסת הזכרונות שלך“. החלטנו (היא עדיין התעקשה שאני אחליט) לחלק אותה ל 12 מארזים, כמו הגיל שלה במקום 9 מארזים כרגיל – כשכל מארז מייצג שנה מחייה ומכיל 10 תמונות מאותה השנה, בדיוק 120 התמונות שהקופסה מכילה.

את הקופסה עיצבתי בצבעי שחור-לבן-ורוד לבחירתה של יעל ועל המכסה עשיתי הבלטה מהממת של השם שלה. יותר סטייל מזה אין!!

והנה הטוויסט שחיכית לו – יעל סיפרה לי שגילי חולת אירווזיון!! היא כזו ילדה עם סטייל.

בגב כל מארז, הופיע ציטוט שיעל בחרה, מתוך השיר שייצג את ישראל באותה שנה באירווזיון.
עוד באותו גב מארז, השנה של השיר (שזו בעצם השנה של התמונות שבמארז) וברקוד המגיע לביצוע הרישמי של אותו השיר באירווזיון. גם עוד באותו המארז – אימוג’י קטן שמסמן האם השיר הגיע לחצי הגמר, גמר או זכה (ייאיי נטע ברזילי!)

מוזמנים להתרשם מהקופסה המטריפה של גילי, קופסת בת מצווש נוטפת סטייל עם טוויסט אישי ומדליק שנולד רק בשבילה.

הקופסה הזו היא רק אחת מבין אינסוף אפשרויות שאפשר לתת כמתנה לחגיגות בת מצווה או בר מצווה. אני צמאה לקבל ממך את האפשרות לייצר משהו חדש, מרגש ומסקרן שיביא את הילד או הילדה שלך לידי ביטוי בצורה הכי טובה שיש.

בעמוד מצוות שבאתר שלי, יש מגוון רעיונות למתנות מקוריות עבור בת מצווה או בר מצווה, אני מזמינה אותך להציץ ולקבל השראה. כמובן, שאני כאן לכל שאלה, בירור או בקשה ולא תהיה מאושרת ממני לקבל את הזכות להכין עבורך את המתנה המושלמת.