סתם ככה

בעצם… למה צריך סיבה כדי לתת מתנה? 

יש פעמים שאנחנו פשוט מחפשים מתנה מיוחדת לאדם מיוחד. בין אם זה מתנה מיוחדת לגבר או מתנה מיוחדת לאישה. אין כמו קופסה למתנה שהיא בעצם המתנה, אלבום מעוצב ומדהים או קופסה מיוחדת עם משפטים יפים להשראה. סתם ככה. בלי סיבה.

אלבום תמונות בעבודת יד

אלבום תמונות זו לא סתם מתנה, זו מתנה מיוחדת לתת למי שחשוב באמת. אלבום תמונות היא דרך מושלמת לסכם תקופה, להודות על מה שיש ולצפות למה שיבוא.
האלבומים שלי הם חוויה, חוויה מרגשת ושונה. אלבום מעוצב, בעבודת יד, ייחודי ומקורי, כזה שיש רק אחד ממנו, נוצר במיוחד עבורך. לאלבומים גדלים שונים והם יתאימו לכמות תמונות משתנה החל מ 30 תמונות ועד כמעט 200.

הקופסה החכמה

הקופסה החכמה היא הקופסה הכי מקורית שאפשר לתת כמתנה , לכל סיבה. הקופסה מכילה 36 תמונות ומאחוריהן ציטוטים בהתאם לנושא הנבחר. הנושאים בקופסה שונים ומגוונים: יום הולדת, זוגיות ואהבה, משפחה והורות, סבא וסבתא, העצמה נשית, חברות, חינוך, סיפורי ילדים, מנהיגות ישראלית והעצמה והגברות על קושי.
בחזית הקופסה מקום בו אפשר כל פעם לבחור תמונה אחרת להציג, ממש כמו מסגרת, וכשלא תהיה תמונה, תופיע ההקדשה שבחרת.

קופסת הזכרונות שלך

הקופסה שהיא רהיט. קופסת הזכרונות שלך היא המתנה המושלמת.
אם חשוב לך להציג הרבה תמונות מהרבה תקופות או מעגלים חברתיים שונים זו בדיוק המתנה המתאימה למשימה. היא מכילה 120 תמונות (ויכולה להכיל הרבה יותר!), מחולקת למארזים פנימיים כדי שיהיה אפשר להתאים אותה לכל אדם. גם בה יש מקום להציג תמונה (רוחבית) בחזית ומקום להקדשה אישית שכולם יראו כשאף תמונה לא תוצג.