סיום תפקיד

יש אנשים בחיים שלנו שהם לא חברים וגם לא משפחה, אבל הם נוגעים בנו ומשפיעים על חיינו באותה מידה ולפעמים אפילו יותר מהאנשים הכי קרובים אלינו. 

בעבודה, שלא כמו בחיים, הקשרים האלה שאנחנו יוצרים הם בהגדרתם, לרוב, זמניים ועכשיו הגיע הזמן שהדרכים ייפרדו. אני מכירה מקרוב את הרצון לתת משהו מכל הלב לכבוד סיום תפקיד. שאותו אדם יידע, לא משנה לאן יפנה, כמה הוא היה לנו חשוב. 

בין אם זה מתנה לבוס רגיש ומכיל או מתנה למנהלת מקצועית וחדה, אולי זו בכלל מתנה לקולגה שהיתה חלק נכבד מחיינו – מתנת פרישה לא חייבת להיות משהו קר ומנותק, היא יכולה להיות חמה, אישית, מקורית וחד פעמית. 

אלבום תמונות מעוצב למנכ”ל הפורש, קופסת תמונות מרגשת לעובדת ותיקה העוברת תפקי או אולי בכלל מתנה מקורית לחלוטין – קופסה בהתאמה אישית שעדיין לא קיימת.
אם חשבת על זה, אני יכולה להכין את זה.

הקופסה החכמה - מנהיגות ישראלית

“היסטוריה לא כותבים, היסטוריה עושים.” (דוד בן גוריון)
הקופסה החכמה בנושא מנהיגות ישראלית היא מתנה מקורית לתת כמתנה למפקד או כמתנה למנהלת. הקופסה מכילה 36 תמונות ומאחורי התמונות מופיעים ציטוטים של מנהיגים ומנהיגות מההיסטוריה של ישראל. בחזית הקופסה מקום בו אפשר כל פעם לבחור תמונה אחרת להציג, ממש כמו מסגרת, וכשלא תהיה תמונה, תופיע ההקדשה שבחרת.

הקופסה החכמה - העצמה נשית​

“לנסות להיות גבר זה בזבוז של אישה.” (קוקו שאנל)
הקופסה החכמה  – העצמה נשית היא מתנה מרגשת ועוצמתית לתת למנהלת או קולגה בעת מעבר תפקיד. הקופסה מכילה 36 תמונות ומאחורי התמונות מופיעים ציטוטים על נשים ושל נשים עוצמתיות. בחזית הקופסה מקום בו אפשר כל פעם לבחור תמונה אחרת להציג, ממש כמו מסגרת, וכשלא תהיה תמונה, תופיע ההקדשה שבחרת.

אלבום ברכות משולב בתמונות

מעבר תפקיד או פרישה ויציאה לפנסיה היא מאורע חשוב בעל המון משמעות. למילים המון כוח ויכולת מדויקת לסכם את התקופה, בשילוב עם תמונות נוצרת מתנה מיוחדת במינה. אלבום ברכות ותמונות בעבודת יד, המכיל ברכות עוצמתיות ותמונות מרגשות זו מתנה מדהימה ועוצמתית לאדם שאנו רוצים לכבד ולהראות כמה משמעות הכניסו לחיינו.

קופסה מותאמת אישיתלמעבר תפקיד

קופסה מותאמת אישית היא דרך מקורית להפרד ממנהל ומנהלת משמעותיים שהשפיעו והשאירו חותם. קופסה מיוחדת עם מגירה נסתרת המחביאה פריט אישי עם משמעות, ציטוטים מהרצאות מודפסים בכרטיסיות, סרטוני פרסומת או כתבות ישנות. 
יחד נחשוב על מוצר מקורי במיוחד עבורם, רוצה לצאת איתי למסע?