סבא וסבתא

אין על סבתא וסבא! הם שם כשאנחנו צריכים אותם, מפנקים את הילדים שלנו ועוזרים כשצריך. אבל מה נקנה מתנה לסבא וסבתא? התשובה תמיד תהיה – לא צריך, אל תביאו לנו כלום. 

בואו נודה על האמת, הם באמת לא צריכים מאיתנו כלום, לרוב יש להם הכל ומתנות רגילות שקונים בחנות כבר מזמן לא מרגשות אותם. ברוב המקרים, רק הנכדים והנכדות שלהם גורמים להם אושר בלתי יתואר. 

יש משהו אחד שאני יודעת שאם הם יקבלו, הם יהיו מרוגשים ומאושרים בוודאות. אלבום תמונות מעוצב עם התמונות שלהם לאורך חייהם המשולב עם תמונות של הנכדים, או קופסה מיוחדת מלאה במשפטים יפים ומלאי השראה על סבאות וסבתאות, מלאים בתמונות של האוצרות הקטנים שלהם. 

זה לא משנה אם זו מתנה לסבתא בת 70 או מתנה לסבא שבדיוק חגג יציאה לפנסיה. יכול להיות שבא לך לתת מתנה סתם כי הם הורים מדהימים ומגיע להם. מתנה מהסוג הזה היא מתנה שתיזכר ותשמש עוד הרבה שנים קדימה, ואני כאן כדי להכין אותה עבורך.

הקופסה החכמה - סבא וסבתא

“נכדים הם הנקודות המחברות את הקווים בין דור לדור.” (לויס וויז)
הקופסה החכמה היא מתנה מושלמת לסבתא (ולסבא!) וזה לא משנה מה הסיבה. מתנה מקורית לחג, מתנה ליום הולדת, מתנת תשומת לב כדי להראות שאוהבים. הקופסה מכילה 36 תמונות ומאחורי כל תמונה מופיע ציטוט הקשור לסבא וסבתא. בחזית הקופסה מקום בו אפשר כל פעם לבחור תמונה אחרת להציג, ממש כמו מסגרת, וכשלא תהיה תמונה, תופיע ההקדשה שבחרת.

אלבום תמונות מרגש לסבא או סבתא

אלבום תמונות לכבוד יום הולדת 70 או אלבום עם תמונות של הנכדים, מה שלא תהיה המטרה שלו – זו תהיה המתנה האהובה ביותר שבחרת להביא להורים שלך. אלבום תמונות הוא מסע בזמן, עם תמונות חדשות וישנות הנמצאות יחד, וכשמדובר באלבום תמונות מעוצב בעבודת יד, זו מזכרת שאי אפשר לשכוח.  לאלבומים גדלים שונים והם יתאימו לכמות תמונות משתנה החל מ 30 תמונות ועד כמעט 200 תמונות.

קופסת הזכרונות של סבתא וסבא

הקופסה שהיא רהיט קופסת הזכרונות שלך היא מתנה לסבתא (או לסבא) שהיא לא תשכח אף פעם. באמצעותה יתאפשר לך להציג תמונות מתקופות חיים שונות – ילדות, בגרות, עם המשפחה והנכדים.
היא מכילה 120 תמונות (ויכולה להכיל הרבה יותר!), מחולקת למארזים פנימיים כדי שיהיה אפשר להתאים אותה לכל אדם. גם בה יש מקום להציג תמונה (רוחבית) בחזית ומקום להקדשה אישית שכולם יראו כשאף תמונה לא תוצג.

קופסת רגעים לסבא וסבתא

קופסת רגעים היא מתנה שכל סבא וסבתא ישמחו לקבל. זו יכולה להיות מתנה מושלמת לחג או אפילו מתנה ללידת נכד או נכדה. בקופסת הרגעים תוכלו לתת מקום של כבוד לתמונות המודפסות הישנות ששוכבות במגירה או להדפיס תמונות חדשות שייכנסו לתוכה. הקופסה משמשת גם כמסגרת מתחלפת לכל אחת מהתמונות שבה.