מה יתאים לי?

המתנות שאני מייצרת מתאימות לכל אירוע, אבל איך בכל זאת אוכל לכוון אותך לבחירה הנכונה? הגעת למקום הנכון!

בעמוד אפשר לראות את המוצרים שלי. כל אחד מהם יכול להתאים למגוון אירועים. לכל אחד הייחודיות והיתרונות שלו.

מהו אלבום בעבודת יד?

האלבומים שלי הם חוויה, הם לא עוד ספר תמונות על המדף שלך. כל אלבום נבנה עבורך בלבד בהתאמה אישית מלאה עם המון תשומת לב לכל הפרטים הקטנים. החל מסידור התמונות המדויק באלבום ועד לנראות הכריכה והאריזה המדוקדקת. זמן שקפא ארוז בתוך אלבום.

ניתן להזמין אותו במגוון רחב של גדלים ומידות והוא יכול להכיל כמות תמונות משתנה החל מ 30 ועד 180 תמונות.

יתרונות האלבום

 • מתנה קלאסית אך ייחודית ולא שגרתית.
 • כל אלבום מעוצב אישי, לפי טעם המזמין. אפשרויות עיצוב מגוונות ורחבות.
 • לא אלבום רגיל שבו רק מדפדפים בעמודים. חוויה אינטרקטיבית ומרגשת.
 • מתנה עוצמתית ועל-זמנית.
 • מגוון רחב של אפשרויות ומתאים לכמויות תמונות שונות.

למי יתאים?

אלבום תמונות בעבודת יד יתאים לכל אירוע אבל בעיקר לאירועים משמעותיים בחייך וחיי האהובים עלייך. מתנה לגיל שנה, מתנה לבת מצווה או מתנה לבר מצווה, מתנה מרגשת ליומולדת עגול של סבא או של סבתא, אלבום ליום נישואים משמעותי או אלבום חתונה ואפילו אלבום זיכרון להנציח את מי שכבר לא איתנו.

מתי יתאים?

בכל מצב בו הרצון שלך לתת מתנה מאוד מרגשת, ייחודית ועוצמתית. מתנה לאירוע משמעותי בחיים. מתי שצריך לתת מתנה מכל הלב והנשמה שתייצג את האדם האהוב בצורה הטובה ביותר.

התהליך בקצרה

מתחילים מבחירת התמונות אחריו נקבע את גודל האלבום המתאים בהתאם לכמות התמונות שנבחרו. בשלב הבא אני אקבל את התמונות שלך (אפשר להעביר גם דרך האתר!) ונבחר יחד את הסגנון העיצובי של האלבום.

אפשר גם לשלב ברכות, ברכות בוידאו, סרטונים, ציטוטים וכל דבר מקורי שיתאים לאדם שמקבל את האלבום. כשהתמונות אצלי, אבנה את האלבום שלך – כל כולו בעבודת יד מלאה.

זמן הייצור הוא בין 21-28 ימי עסקים והאלבום יגיע אליך עם שליח או שאפשר לבוא לאסוף בתיאום מראש, מה שמתאים.

קופסת הזכרונות שלך היא קופסה מרגשת ומשמעותית. היא מכילה 120 תמונות ויכולה להכיל עד כמעט 400 תמונות המוחלקות ל 9 מארזים קטנים (אך אפשר לחלק אותה לפחות או יותר).
בכל מארז – תמונות לפי נושא אותו בוחרים מראש. חזית המארזים הפנימיים מעוצב בהתאמה אישית וגב המארז גם הוא מעוצב בהתאמה אישית ומכיל את כותרת המארז.

היא מעוצבת ב-2 צבעים לבחירה, בחזית שלה יש מקום להציג כל פעם תמונה (רוחבית) אחרת כך שהיא בפועל הופכת “למסגרת תמונה” שניתן להניח על מדף או שידה, בנוסף, ישנו מקום להקדשה אישית כך שאם לא תוצג תמונה, תופיע ההקדשה המרגשת.

יתרונות הקופסה

 • מתנה שונה, מרגשת ומיוחדת.
 • כמות תמונות גדולה מאוד (מינימום 120 תמונות).
 • כשיש הרבה “נושאים” שרוצים להציג מחיי האדם שמקבל אותה.
 • חוויית המעבר על הקופסה שיתופית, כל אחד שולף מארז וצופה בתמונות ואז מעביר למי שלידו.
 • יכולה להתאים לתמונות עתידיות בעזרת מארז שיישאר ריק.

למי תתאים

הקופסה תתאים בתור מתנה ליום הולדת עגול ומשמעותי, היא תתאים כמתנה לגיל שנה (ואז המארזים יהיו החודשים בשנה), מתנה לבת מצווה (וכל מארז מייצג שנה, לדוגמא) או מתנה לבר מצווה. מתנה לגיל 70 (או 50, או 60 או 80 :) ).

מתי תתאים?

מתנה לאירוע גדול בחיים. הקופסה תתאים כמתנה לאירוע מרגש ועוצמתי אך כשבא לך לתת מתנה אחרת ושונה. כשקשה לך לבחור תמונות או שפשוט לא בא לך לסנן את התמונות יותר מידי.

התהליך בקצרה

בהתחלה כדאי לחשוב (אשמח לעזור!) על נושאים לחלוקה הפנימית של הקופסה (לפי שנים, אירועים, אנשים.. השמיים הם הגבול). בוחרים צבעים אהובים והקדשה שתופיע בחזית הקופסה (אפשר גם אח”כ).

את התמונות אני צריכה לקבל מסודרות לפי המארזים (אפשר לסדר בתיקיות במחשב ואז להעביר אליי בדרכים שונות). אני מכינה אפשרויות לגרפיקה עבור חזית וגב המארזים הפנימיים.

אחרי שכל הפרטים סגורים, זמן הייצור של הקופסה הוא כ- 10 ימי עסקים. אפשר לקבל אותה באמצעות שליח או לבוא לאסוף ממני בסטודיו בראש העין ובתיאום מראש.

מהי הקופסה החכמה?

הקופסה החכמה היא הקופסה הכי מקורית שאפשר לתת. היא מכילה 36 תמונות ומאחורי כל תמונה, ציטוט. הציטוטים שבקופסה מאוגדים לפי נושאים, יש לבחור את הנושא המתאים ביותר בעת ההזמנה. בכל ציטוט, קישור המגיע למידע על האדם שאמר את הציטוט (ועל כן היא חכמה :) )
הנושאים הקיימים בקופסה: יום הולדת, משפחה והורות, זוגיות ואהבה, סיפורי ילדים, חינוך, סבא וסבתא, חברות, העצמה נשית, מנהיגות ישראלית והעצמה והתגברות על קושי.
היא מעוצבת ב-2 צבעים לבחירה, בחזית שלה יש מקום להציג כל פעם תמונה אחרת כך שהיא בפועל הופכת “למסגרת תמונה” שניתן להניח על מדף או שידה.
בנוסף, ישנו מקום להקדשה אישית כך שאם לא תוצג תמונה, תופיע ההקדשה המרגשת שבחרת.

יתרונות הקופסה החכמה

 • מתנה ייחודית ומאוד מקורית.
 • החיבור של הציטוטים בהתאם לנושא יחד עם הסיבה למתנה הופך אותה למשמעותית ביותר.
 • ניתנת לתצוגה על מדף או שידה ומשמשת גם כ”מסגרת תמונה מתחלפת” באמצעות הכיס בחזית הקופסה.
 • מקום להקדשה מאפשר מסר אישי וייחודי.
 • קומפקטית ומדויקת במידותיה, מתאימה לכמות תמונות יחסית מצומצמת.

כל נושא יתאים לאירועים שונים:

יום הולדת – מתנה ליום הולדת של אדם אהוב
משפחה והורות – מתנה ליום המשפחה ואפילו מתנת לידה למשפחה חדשה שנולדה או מתנה לאמא (ואבא!)
זוגיות ואהבה – מתנה ליום האהבה, מתנה ליום נישואים ואפילו מתנה לבן זוג או בת זוג ליום הולדת
סיפורי ילדים – מתנה לילד העולה לכיתה א’ (ציטוטי הקופסה מנוקדים), מתנה לבת מצווה (או בר מצווה) ואפילו מתנה לאישה (או לגבר!)
חינוך – מתנה למורה לסוף שנה, מתנה למטפלת, מתנה למנהלת או מנהל אהוב
סבא וסבתא – מתנה לסבא וכמובן מתנה לסבתא, מתנה לחג לסבתא
חברות – מתנה לחברה טובה או מתנה לחבר טוב, מתנה לחבר שעוזב את הארץ (או חברה!)
העצמה נשית – מתנה למנהלת אהובה, למתנה לחברה טובה, מתנה לאישה עוצמתית שמעריכים ומכבדים
מנהיגות ישראלית – מתנה לאיש צבא פורש, מתנה לאיש קבע (או אישה!), מתנה למנהל או מנהלת אהובה.
העצמה והתגברות על קושי– מתנה לעידוד אדם קרוב בעת משבר.

מתי תתאים?

כשנרצה לתת מתנה קלילה אך משמעותית לתשומת לב של אדם אהוב, במקום לקנות שובר חסר רגש, הקופסה החכמה תתאים בכל מצב בו יש לך רצון לתת מתנה מיוחדת ומאוד מקורית.

למי תתאים?

התהליך בקצרה

מתחילים מבחירת נושא הקופסה, יש 10 נושאים וכל אחד מהם מתאים למגוון של אירועים. אח”כ את הצבעים האהובים. אפשר לבחור מתוך רשימה של הצעות או לבחור בעצמך מתוך מגוון רחב מאוד. חושבים על הקדשה שתופיע בחזית הקופסה (אפשר לחשוב גם אח”כ). מעלים 36 תמונות, מבצעים התאמה (חיתוך) של התמונה דרך הממשק באתר ושולחים אליי.

זמן הייצור הוא כ-5 ימים עסקים מקבלת התמונות בהם אני אכין את הקופסה שלך בהתאם לבחירות שלך. אפשר לקבל אותה באמצעות שליח או לבוא לאסוף ממני בסטודיו בראש העין ובתיאום מראש.

קודם
הבא

לכבוד מה?

לכבוד מה?

בא לך לפטפט ואסביר לך על התהליך?
קליק קטן על המספר ותיפתח לך שיחה איתי בוואטסאפ