לידה

כמה מרגשת הידיעה על הצטרפות של נשמה חדשה למשפחה אהובה. בין אם זו הלידה הראשונה או החמישית, התוספת המרגשת הזו מביאה איתה המון אור ואהבה (והרבה חוסר שינה ואי בהירות..). 

אני מאמינה ששימור זכרונות צריך להתחיל מהשניה שהנשמה המיוחדת הזו מגיעה לאוויר העולם. הרגעים האלה, שלעיתים מרגישים קשים ומאתגרים באותו הרגע אבל קסומים ומרגשים במחשבה בדיעבד, נשכחים מאיתנו מאוד מהר. אני חושבת שאם קראת את זה והנהון קל הניע לך את הראש, הגעת למקום הנכון.

ההתלבטות מה לקנות כמתנה ללידה היא ההתלבטות מוכרת שאנחנו חווים כמי שרוצים לשמח ולהביע אהבה למשפחה החדשה. את האפשרויות הרגילות כולנו מכירים, אבל לא בשביל המתנות האלה הגעת לכאן.

 צירפתי לך כאן אפשרויות מיוחדות ומקוריות לשימור הרגעים הנדירים האלה שלא חוזרים.

תעודת לידה מעוצבת לתינוק

תעודת לידה מעוצבת היא מזכרת מיוחדת ומרגשת ליום המיוחד. ממש מתנה מושלמת.
עטרו את קיר חדר הילדים עם תמונה המכילה את כל פרטי הלידה.
התעודת זמינה לרכישה ב-9 שילובי צבעיים מגוונים ומדליקים ובעיצוב נקי.

אלבומון לידה - מתנה מרגשת​

אלבומון לידה הוא אלבום קטן בעבודת יד המכיל 10-14 תמונות מרגשות מהרגעים הקסומים מיד אחרי הלידה.
אותם רגעים שאנחנו שוכחים מהר במרוצת השנים.
זו מתנה מדוייקת ומרגשת במיוחד ללידה עבור המשפחה החדשה שהרגע נולדה או התרחבה.

אלבום השנה הראשונה שלי

אלבום השנה הראשונה שלי הוא אלבום מושלם לתינוק בעבודת יד. הוא מכיל עד 24 תמונות וכולל מזכרת מיוחדת ומרגשת ליום המיוחד.ממש מתנה מושלמת. האלבום כולל 12 כרטיסיות בעזרתן ניתן לצלם את הרך הנולד ולעקוב אחר התפתחותו. 

קופסת "השנה הראשונה שלי"​

השנה הראשונה לתינוקי היא שנה מרגשת שקל לשכוח. זו שנה שבה הם הופכים מקטנטנים חסרי ישע לקטנטנים שכבר יודעים מה הם רוצים. קופסת “השנה הראשונה שלי” היא מתנה מושלמת ליולדת בה אפשר לשמור ולתעד את אותם רגעים מרגשים עם כרטיסיות חודשים ומעקב התפתחות. בקופסה מקום ל 50 תמונות וכיס שקוף בחזית וגב הקופסה להצגת התמונות שבה.

קפסולת לידה - לנצור את הרגע

המתנה המושלמת לכל לידה.
קפסולת לידה היא הדרך המרגשת ביותר בה אפשר לשמר את אותם רגעים קסומים מהימים הראשונים לאחר הלידה.
על מכסה הקפסולה תעודת לידה מעוצבת עם כל פרטי הלידה החשובים. בתוכה, אלבום מתוק עם תמונות מאותם ימים קסומים, שבטוח כבר שכחת ותחתיו מקום לשמור את כל מזכרות הלידה הקטנות שתמיד רצית לשמור ולא היה לך איפה.