יום נישואין

הגיע התאריך הזה בשנה.. יום נישואין שמציין את התאריך שבו חגגת את אהבתך והצהרת עליה קבל עם ועדה. אתה חושב לעצמך “מה אני כבר יכול לקנות מתנה לאישתי?” ואת חושבת לעצמך “מה אני יכולה לתת מתנה לבעלי?” ואני חושבת שבשביל זה אני כאן.

התחתנת כבר לפני אי-אילו שנים, השגרה תפסה את מקומה. המחויבות לעבודה, לילדים ואפילו לעצמך השתלטו על הזמן הפנוי בחיים. 

שמת לב שבקושי יש לכם תמונות משותפות? התמונות של הילדים תפסו את כל המקום בנייד.

מתנה ליום הנישואים יכולה להיות מלאכת מחשבת. אני יודעת שמתנה רגילה וסטנדרטית זה לא מה שמגיע לבן או בת הזוג שלך, ובגלל זה הגעת לכאן. אלבום תמונות מעוצב עם ציון מאורעות חשובים בחיים שלכם יחד, או קופסה מיוחדת בעבודת יד עם משפטים יפים ומלאי השראה הקשורים לזוגיות ואהבה, או משפחה. 

את כל אחת מהאפשרויות האלו ועוד, אשמח להכין עבורך, ולעזור לך לחגוג עם האדם הקרוב אליך את היום המיוחד יחד.

אלבום תמונות ליום הנישואים

בין אם מדובר ביום נישואים עגול ומשמעותי או יום נישואין קצת יותר שגרתי, מה שבטוח שאלבום תמונות ליום הנישואין זו מתנה משפחתית וזוגית מרגשת איתה אפשר להזכר ביחד ולחוד. אפשר עם הילדים, אולי אפילו עם ההורים, להסתכל על המסע שעברתם, בדרך שעשיתם ולהתרגש לקראת הדרך שעוד לפניכם.

הקופסה החכמה - זוגיות ואהבה

“טוֹבִים הַשְּׁנַיִם מִן הָאֶחָד, אֲשֶׁר יֵשׁ לָהֶם שָׂכָר טוֹב בַּעֲמָלָם.” (מגילת קהלת)
 הקופסה החכמה היא הדרך הכי מקורית לרגש את האדם האהוב עלייך. הקופסה מכילה 36 תמונות ומאחורי כל תמונה מופיע ציטוט הקשור לזוגיות ואהבה.
בחזית הקופסה מקום בו אפשר כל פעם לבחור תמונה אחרת להציג, ממש כמו מסגרת, וכשלא תהיה תמונה, תופיע ההקדשה שבחרת.

הקופסה החכמה - משפחה והורות

“הורות הוא הדבר הכי קל בעולם לחוות עליו דעה, אבל הדבר הכי קשה בעולם לעשות.”  (מאט וולש)
לקופסה החכמה מגוון נושאים ולכן גם ציטוטים הקשורים למשפחה והורות יתאימו מאוד כמתנה ליום הנישואין. הקופסה מכילה 36 תמונות ומאחורי כל תמונה מופיע ציטוט הקשור לנושא הנבחר. בחזית הקופסה מקום בו אפשר כל פעם לבחור תמונה אחרת להציג, ממש כמו מסגרת, וכשלא תהיה תמונה, תופיע ההקדשה שבחרת.

קופסת הזכרונות ליום הנישואין​

קופסת הזכרונות שלך היא המתנה המושלמת לשמר מסע חיים כמו יום נישואים משמעותי ומרגש. לאורך הזוגיות יש כבר המון חוויות ואירועים, מרגשים ומשמעותיים והקופסה הזו היא המתאימה למשימה.
היא מכילה 120 תמונות (ויכולה להכיל הרבה יותר!), מחולקת למארזים פנימיים כדי שיהיה אפשר להתאים אותה לכל שלב באירוע. יש בה מקום להציג תמונה (רוחבית) בחזית ומקום להקדשה אישית שכולם יראו כשאף תמונה לא תוצג.