יום הולדת

מזל טוב!
מצוא מתנה מקורית ליום הולדת  היא משימה מאתגרת. למצוא מתנה מרגשת, ייחודית, בעלת משמעות ועל זמנית – היא משימה כמעט בלתי אפשרית.
בין אם מדובר במתנה ליום הולדת לילד או ילדה או מתנה ליום הולדת לאישה, מתנה ליום הולדת לגבר או מתנה ליום הולדת לאמא, מתנה ליום הולדת לחברה הכי טובה או מתנה לבן זוג ליום הולדת – 

היום הזה הוא מאורע מרגש ומיוחד והמתנה צריכה להיות תואמת.

“החיים לא נמדדים על-ידי מספר הנשימות שאנחנו לוקחים, אלא על ידי מספר הרגעים שעוצרים את נשימתנו.” (מאיה אנג’לו) 

איזה משפט מדויק, נכון? 

אנחנו צריכים את הרגעים האלה מולנו, תזכורת תמידית לכל הטוב שבחיינו. בשביל זה, אין כמו מתנה המשלבת תמונות מרגשות – יומיומיות ופשוטות או מיוחדות ומקצועיות, כדי להעביר את המהות של האדם ולמסור מתנה שתיזכר לעוד הרבה שנים.

אני רוצה להציע לך מגוון של מתנות כאלה, אינטראקטיביות וייחודיות, המשלבות תמונות או סרטונים, ברכות כתובות או מצולמות, מתנות שלא ישאירו עין אחת יבשה.

אלבום תמונות ליום הולדת

אלבום תמונות ליום הולדת זו לא סתם מתנה ליום הולדת, זו מתנה שחשוב לתת למי שחשוב באמת. אלבום תמונות היא דרך מושלמת לסכם תקופה, להודות על מה שיש ולצפות למה שיבוא.
האלבומים שלי הם חוויה, חוויה מרגשת ושונה.
אלבום מעוצב, בעבודת יד, ייחודי ומקורי, כזה שיש רק אחד ממנו, נוצר במיוחד עבורך. לאלבומים גדלים שונים והם יתאימו לכמות תמונות משתנה החל מ 30 ועד כמעט 200 תמונות.

הקופסה החכמה - יום הולדת

“להיוולד משמעו לקבל את העולם כולו במתנה.” (יוסטיין גורדר)
הקופסה החכמה היא הקופסה הכי מקורית שאפשר לתת מתנה ליום הולדת. הקופסה מכילה 36 תמונות ומאחורי כל תמונה מופיע ציטוט הקשור ליום הולדת. בחזית הקופסה מקום בו אפשר כל פעם לבחור תמונה אחרת להציג, ממש כמו מסגרת, וכשלא תהיה תמונה, תופיע ההקדשה שבחרת.

קופסת הזכרונות ליום הולדת

הקופסה שהיא רהיט. קופסת הזכרונות שלך היא המתנה המושלמת.
אם חשוב לך להציג הרבה תמונות מהרבה תקופות או מעגלים חברתיים שונים זו בדיוק המתנה המתאימה למשימה. היא מכילה 120 תמונות (ויכולה להכיל הרבה יותר!), מחולקת למארזים פנימיים כדי שיהיה אפשר להתאים אותה לכל אדם. גם בה יש מקום להציג תמונה (רוחבית) בחזית ומקום להקדשה אישית שכולם יראו כשאף תמונה לא תוצג. 

אלבום ברכות ליום הולדת​

אלבום ברכות בעבודת יד, המגיע עם כרטיסיות ממותגות מתאימות, הוא מוצר מושלם ומשלים לחגיגות יום הולדת. את האלבום אפשר לרכוש במגוון גדלים, כל אחד מתאים לכמות שונה של ברכות.
באירוע משפחתי וקטן הוא יונח על עמדה עם כלי עזר לקישוט וכתיבה כך שכל חוגג וחוגגת יוכלו לעצב את העמוד באלבום עם הברכות שכתבו.
באירוע גדול יוצבו הכרטיסיות בלבד בכניסה, האורחים יכתבו את הברכה ואת האלבום ניתן לעצב אחרי האירוע כחלק מפעילות כייפית, יצירתית ומגבשת.