חתונה

איזה כיף זה חתונה! יום האירוע הוא אחד מהימים הכי לחוצים שיש אבל כשהלחץ משתחרר, היום הקסום הזה קורה והוא הופך להיות אחד מהימים הכי זכורים בחייך.

האירוע עבר והגיע הזמן לעבור למשימה הבאה – בחירת התמונות לאלבום חתונה! 

אין ספק שמתוך כל המשימות שיש לבצע, זו המשימה שנדחקת ומקבלת הכי פחות חשיבות. הימים הופכים לחודשים, החודשים לשנים והופ, יום הנישואין החמישי הגיע ואלבום עדיין אין. 

בתור ילדה, הכי אהבתי לעבור על אלבום החתונה של ההורים שלי. לראות אותם צעירים, מאושרים וכל-כך שמחים. לראות את סבא וסבתא פתאום לא כל-כך זקנים, את הדודים שלי בכלל לא מבוגרים… זה היה מעין טקס קסום של חזרה בזמן.

לא מאוחר. אף פעם לא מאוחר. יכולה להיות לך מזכרת מדהימה מהחתונה גם אם עברו 10 שנים ועדיין לא בחרת תמונות לאלבום לחתונה. לכל דבר יש את הרגע הנכון שלו וכנראה שהרגע שלך הוא עכשיו :) אני כאן בשביל להכין לך את מזכרת החתונה הכי מושלמת שיכולה להיות.

אלבום חתונה

אלבום תמונות לחתונה חייב להיות מיוחד. כזה שיהיה שם כדי להראות לילדים וגם לנכדים, לספר על היום המאושר שלך שבו חגגת את אהבתך. 
אלבום תמונות בעבודת יד יהפוך את החוויה הזו למרגשת עוד יותר. אפשר לשלב בנוסף לתמונות, סרטונים מהחתונה, ברכות שהאורחים כתבו ועוד. זו תהיה הדרך הכי עוצמתית לחוות את היום הזה, כאילו הוא קרה אתמול. לאלבומים גדלים שונים והם יתאימו לכמות תמונות משתנה החל מ 30 ועד כמעט 200 תמונות.

קופסת הזכרונות לחתונה

יש מי שרוצה אלבום חתונה ויש מי שרוצה אחרת :) .
קופסת הזכרונות שלך היא דרך מקורית ושונה לשמר את הזכרון המרגש הזה בחיים שלך. יש המון תמונות מרגשות בחתונה והקופסה הזו בדיוק המתנה המתאימה למשימה. היא מכילה 120 תמונות (ויכולה להכיל הרבה יותר!), מחולקת למארזים פנימיים כדי שיהיה אפשר להתאים אותה לכל שלב באירוע. יש בה מקום להציג תמונה (רוחבית) בחזית ומקום להקדשה אישית שכולם יראו כשאף תמונה לא תוצג. 

הקופסה החכמה - זוגיות ואהבה

“טוֹבִים הַשְּׁנַיִם מִן הָאֶחָד, אֲשֶׁר יֵשׁ לָהֶם שָׂכָר טוֹב בַּעֲמָלָם.” (מגילת קהלת)
רצית לרגש את ההורים שלך ולהשאיר אצלם מזכרת קטנה מהיום המאושר הזה, אלבום זו דרך נהדרת, אבל הקופסה החכמה היא הדרך הכי מקורית. הקופסה מכילה 36 תמונות ומאחורי כל תמונה מופיע ציטוט הקשור לזוגיות ואהבה. בחזית הקופסה מקום בו אפשר כל פעם לבחור תמונה אחרת להציג, ממש כמו מסגרת, וכשלא תהיה תמונה, תופיע ההקדשה שבחרת.

קופסת רגעים לחתונה

קופסת רגעים היא פתרון מקורי ומושלם לתמונות מהחתונה עבור ההורים. במקום להכין אלבום שישכב בצד, הזמינו להורים קופסת רגעים עם תמונות מרגשות מהחתונה. היא תוכל גם בעתיד לתת מקום לתמונות חדשות שייכנסו לתוכה. הקופסה משמשת גם כמסגרת מתחלפת לכל אחת מהתמונות שבה.