חגיגות מצווה

הזמן חולף מהר ויום הולדת שנה נראה כאילו היה אתמול. אני יודעת, קשה להאמין.
הנשמה הקטנה הזו נכנסה לך לחיים רק אתמול וכבר החלו חגיגות מצווה. ואיזה חגיגות מחכות לך – צילומי בוק עם צלם מקצועי, אירוע לחברים, אירוע למשפחה, טיול משפחתי מושקע. כמובן שלא נשכח את המתנה.

אני רק רוצה לשאול שאלה קטנה. בסוף, כשיתחשק לך להיזכר בתמונות מהיום המרגש הזה, איך זה יקרה? 

כשהיינו ילדים, אלבום בת מצווה או אלבום בר מצווה היה חלק בלתי נפרד מהחגיגות. זה לא משנה מה שאר החגיגות כללו. אלבום תמונות מעוצב ומושקע, עם תמונות מהילדות ועד היום, או תמונות מהאירוע עצמו היה ברור שעושים.

והיום מה? היום אנחנו משקיעים כל-כך הרבה מאמץ ואת המזכרת הכי חשובה מהתקופה הזו אנחנו שוכחים.

חשוב לי לשנות את זה. חשוב לי מאוד שהילד או ילדה המהממים שלך יקבלו מזכרת שאפילו בגיל 40 הם יוכלו להוציא, להסתכל, לחייך ולהיזכר בתקופה הקסומה הזו – כשהצרות הכי גדולות שלך היו שהסלפי לא היה מוצלח או שהחברים הכי טובים נפגשו בלעדיך.

מיי ריל סטורי בוק - אלבום לנוער

הנוער של היום מתעד כל רגע, משדר את החיים לרשתות החברתיות, משתף את חייו לפעמים בשידור חי. אבל עוד כמה שנים, כשירצו להזכר על מה חשבו, מה אהבו, איך רצו שהחיים שלהם יראו, יהיה להם איך?
“my ריל סטורי בוק” הוא קפסולת זמן מודרנית לנוער.  אלבום בעבודת יד עם מקום לעד 30 תמונות המגיע עם סט כרטיסיות למילוי עצמי על מנת לייצר את הזכרונות ולשמר את הרגעים של הגיל המדהים הזה.

הקופסה החכמה - העצמה נשית

“צאי מההיסטוריה שמעכבת אותך. היכנסי לסיפור החדש שאת מוכנה ליצור.”  (אופרה ווינפרי)
הקופסה החכמה  – העצמה נשית היא מתנה מרגשת ושונה לתת כמתנה לבת מצווה. הקופסה מכילה 36 תמונות ומאחורי התמונות מופיעים ציטוטים על נשים ושל נשים עוצמתיות. בחזית הקופסה מקום בו אפשר כל פעם לבחור תמונה אחרת להציג, ממש כמו מסגרת, וכשלא תהיה תמונה, תופיע ההקדשה שבחרת.

הקופסה החכמה - סיפורי ילדים

“תִּדְאֲגִי לַמַּשְׁמָעוּת, הַמִּלִּים כְּבָר יִדְאֲגוּ לְעַצְמָן.”   (אליס בארץ הפלאות)
הקופסה החכמה  – סיפורי היא מתנה אחרת ומקורית לתת כמתנה לבת מצווה או בר מצווה. הקופסה מכילה 36 תמונות ומאחורי התמונות מופיעים ציטוטים מתוך סיפורי ילדים קלאסיים וידועים. בחזית הקופסה מקום בו אפשר כל פעם לבחור תמונה אחרת להציג, ממש כמו מסגרת, וכשלא תהיה תמונה, תופיע ההקדשה שבחרת.

קופסת הזכרונות לחגיגות המצווה

קופסת הזכרונות שלך היא דרך ייחודית לסכום מעל עשור של רגעים וזכרונות. בגלל החלוקה הפנימית למארזים קטנים שהקופסה מציעה,  אפשר להציג את התמונות מהאירוע, התמונות מהבוק וגם את תמונות הילדות.  היא מכילה 120 תמונות (ויכולה להכיל הרבה יותר!), יש בה מקום להציג תמונה (רוחבית) בחזית ומקום להקדשה אישית שכולם יראו כשאף תמונה לא תוצג. אפשר ורצוי לשלב בה גם ברכות כתובות או ברכות בוידאו כדי להפוך את החוויה לייחודית עוד יותר. 

אלבום ברכות לאירוע

אלבום ברכות בעבודת יד, המגיע עם כרטיסיות ממותגות מתאימות מושלם לחגיגות המצווה. את האלבום אפשר לרכוש במגוון גדלים, כל אחד מתאים לכמות שונה של ברכות.
באירוע אינטימי אפשר להציג אותו בעמדה עם כלי עזר לקישוט וכתיבה כך שכל מי שמגיע לאירוע יוכל לעצב לעצמו את העמוד באלבום עם הברכה שכתב.
באירוע גדול יוצבו הכרטיסיות בלבד בכניסה, האורחים יכתבו את הברכה ואת האלבום ניתן לעצב אחרי האירוע כחלק מפעילות כייפית, יצירתית ומגבשת.

אלבום תמונות לחגיגות מצווה​

בראייה אחורה, מה הכי זכור לך מחגיגות המצווה שלך? עבורי זה האלבום.  אלבום תמונות לבר מצווה או לבת מצווה זה לא עוד אלבום וכשמדובר באלבום מעוצב בעבודת יד, זו מזכרת שאי אפשר לשכוח. זו דרך לסכם את תקופת הילדות של הנשמות הקטנות האלה ולתת להם מתנה שתשמר עבורם גם כשהם עצמם יהיו הורים.
 לאלבומים גדלים שונים והם יתאימו לכמות תמונות משתנה החל מ 30 ועד כמעט 200 תמונות.