חברה טובה

אומרים שכל מה שאישה צריכה זו חברה אחת טובה. 

זו שתתרגז איתך כשאת מעוצבנת. זו שתקרע איתך מצחוק על שטויות. זו שתחווה איתך את השמחות הכי גדולות ואת הכאבים הכי קטנים. כזו שגם אם לא תדברו חצי שנה זה לא ישנה כלום, כי את יודעת שהיא תמיד איתך. 

יש את הרגעים האלה שאנחנו רוצות להראות להן כמה אנחנו באמת אוהבות אותן. 

למצוא מתנה לחברה הכי טובה שבדיוק ילדה, מתנה לחברה טובה שאת רוצה לעודד. מתנה לחברה ליום הולדת או מתנה לחברה סתם כי בא לך – את רוצה לתת לה מתנה מקורית, מתנה מרגשת שתראה לה כמה את באמת אוהבת אותה. 

בשביל זה אני כאן, כדי להכין לך מתנה כזו עבורה שבה מרוכזים כל הרגעים הכי מאושרים שלכן

הקופסה החכמה - חברות

“צחוק הוא התחלה לא רעה בכלל לחברות, והוא ללא ספק הסוף הטוב ביותר בעבורה.” (אוסקר ווילד)
הקופסה החכמה היא הקופסה הכי מקורית שאפשר לתת מתנה לחברה הכי טובה. הקופסה מכילה 36 תמונות ומאחורי כל תמונה מופיע משפט השראה הקשור לחברות. בחזית הקופסה מקום בו אפשר כל פעם לבחור תמונה אחרת להציג, ממש כמו מסגרת, וכשלא תהיה תמונה, תופיע ההקדשה שבחרת.

קופסת רגעים לחברה טובה

קופסת רגעים היא מתנה מרגשת לחברה הכי טובה. זו יכולה להיות מתנה מושלמת ליום הולדת או למאורע מרגש בחיה. קופסת רגעים נותנת מענה מהיר ואסתטי אבל מרגש במיוחד לתמונות המודפסות עם הרגעים המיוחדים שלכן יחד. הקופסה משמשת גם כמסגרת מתחלפת לכל אחת מהתמונות שבה.

קופסה מותאמת אישית לחברה

קופסת תכשיטים עם מסר חבוי, קופסת מתכונים של המאכלים האהובים שלכן, קופסת תמונות עם שירים או פלייליסטים שרק אתן אוהבות. 
קופסה מותאמת אישית היא הדרך הכי מרגשת שלך להראות לחברה הכי טובה שלך כמה את מכירה וחושבת עליה. 
אם יש לך רעיון קטן נוכל יחד לפתח אותו לקופסה מרגשת שאין לאף אחת אחרת.

אלבום תמונות לחברה

יש לכן חוויות וזכרונות, בדיחות פנימיות, אירועים קטנים שרק אתן זוכרות. בין אם כמתנת יום הולדת או סתם מתנה שבא לך לתת, אם את מחפשת מתנה לחברה הכי טובה, אלבום תמונות הוא המתנה המושלמת לזו שאת הכי אוהבת. אלבום מעוצב, בעבודת יד, ייחודי ומקורי, כזה שיש רק אחד ממנו, נוצר במיוחד עבורך. לאלבומים גדלים שונים והם יתאימו לכמות תמונות משתנה החל מ 30 תמונות ועד כמעט 200.