זוגיות

הגעת לעמוד הזה כי יש לך צורך במתנה מיוחדת לאדם הקרוב ביותר אלייך. בין אם מדובר במתנה ליום אהבה או מתנה ליום נישואין, המתנות שלי הן הכתובת שתאפשר לך לרגש ולהראות כמה אהבה באמת יש בך. 

כשאוהבים, תמיד רוצים לשמח ולהפתיע ולא צריך סיבה מיוחדת בשביל זה. אין כמו חוויות משותפות ורגעים קסומים יחד כדי להעלות חיוך ותזכורת יומיומית לכמה שאנחנו אוהבים, כמה חווינו יחד וכמובן הידיעה של כמה עוד נחווה. 

ובכן, מצאת מתנה מיוחדת, הכי מיוחדת שאפשר לתת. מתנה לבן זוג או מתנה לבת זוג, כזו שלא תשאיר עין אחת יבשה. ואני ממש כאן כדי להכין אותה בשבילך.

אלבום תמונות לבן או בת הזוג

עברה כבר תקופה והזוגיות הזו היא בדיוק הדבר שגורם לך לקום עם חיוך בבוקר. יכול להיות שיום השנה מתקרב, אולי יום הולדת ואולי סתם החלטת שבא לך לשמח. אלבום תמונות היא הדרך. ריכוז של כל הרגעים המאושרים יחד, החוויות, האירועים, ארוזים בתוך אלבום מעוצב, בעבודת יד ייחודי, כזה שיש רק אחד ממנו, נוצר במיוחד עבורך.
לאלבומים גדלים שונים והם יתאימו לכמות תמונות משתנה החל מ 30 תמונות ועד כמעט 200 תמונות.

הקופסה החכמה - זוגיות ואהבה

“אהבת-אמת זה כשאתה לא מצליח להרדם כי המציאות שלך טובה מחלומותיך.” (דוקטור סוס)
הקופסה החכמה היא הדרך הכי מקורית לרגש את האדם האהוב עלייך. הקופסה מכילה 36 תמונות ומאחורי כל תמונה מופיע ציטוטים על אהבה וזוגיות.
בחזית הקופסה מקום בו אפשר כל פעם לבחור תמונה אחרת להציג, ממש כמו מסגרת, וכשלא תהיה תמונה, תופיע ההקדשה שבחרת.

אלבומים

באתר שלי אפשר למצוא מתנות מקוריות, מרגשות וייחודיות. אלבומים מיוחדים בעבודת יד, קופסאות חדשניות (גם הן בעבודת יד) מתנות בהתאמה אישית המתאימות לכל אירוע, שמח או עצוב.

אז למה לחכות?
לכו להציץ :)