הנצחה

פרידה מאדם היא דבר כואב. אני לא חושבת שיש כאב גדול מזה שאדם יכול לחוות. 

הרצון להיאחז בזכרונות שלנו הוא צורך קיומי חזק עבור מי שאיבד את הקרוב לו. אלבום זיכרון הוא דרך מדהימה לעזור להיזכר ולזכור. ברוב המקרים, אלבום זיכרון יהיה עצוב וקודר ואני חושבת שזה הדבר האחרון שאותו אדם היה רוצה. 

מתוך המקום הזה נולדו אלבומי זיכרון של אור – אלבום שמח שכל מטרתו היא לזכור את הרגעים המאושרים והשמחים שלנו, אלה שיחממו לנו את הלב ושתמיד נרצה לזכור. אני ממליצה לצרף לאלבום סרטוני רגעים – אותם סרטונים קצרים שצילמנו בנייד שלנו וניתן לשלב באלבומים ולהפוך את החוויה למוחשית ככל שניתן.

זו זכות בלתי ניתנת לתיאור עבורי להיות חלק מפרויקט כל-כך משמעותי ואודה על הזכות להיות שם עבורך.

אלבום זיכרון של אור

אלבום זיכרון הוא הדרך המיוחדת ביותר לזכור את מי שכבר לא איתנו. אלבום תמונות הן כלי חשוב לאפשר לנו להזכר באותם רגעים מאושרים, לחשוב על העבר ולהאיר לנו אותו, לתת כבוד לאנשים שחשובים לנו.
אם הרצון שלך הוא לבנות דרך מיוחדת לשמר את אותם רגעים, הזכות שלי היא לצאת איתך למסע הזה. 

הקופסה החכמה - העצמה

“רכושו האמיתי של האדם הוא זכרונו; בשום דבר אחר אינו כה עשיר או כה עני.” (אלכסנדר סמית)
הקופסה החכמה היא הקופסה הכי צנועה ומדויקת למשימה. הקופסה מכילה 36 תמונות ומאחורי כל תמונה מופיע ציטוט הקשר בהעצמה והתגברות על קושי. בחזית הקופסה מקום בו אפשר כל פעם לבחור תמונה אחרת להציג, ממש כמו מסגרת, וכשלא תהיה תמונה, תופיע ההקדשה שבחרת.

קופסה מותאמת אישית

אדם משאיר אחריו אוצרות.
מכתבים, שירים, ציורים, הגיגים, מתכונים ועוד. את כל האוצרות האלה צריך להכניס לתיבת אוצר, על מנת שלא יאבדו ויקבלו את המקום שלהם בעולם שלך. כך הנוכחות של האדם יכולה להשאר איתך גם אם הוא כבר לא פה באמת. קופסה בהתאמה אישית היא דרך מכובדת ומיוחדת לבנות לאוצרות הללו מקום של כבוד.
בשבילי זו זכות לבנות אותה עבורך.

קופסת רגעים לזכרונות טובים

קופסת רגעים היא דרך מקורית ומיוחדת לשמור רגעים קסומים בתמונות מודפסות. בקופסת הרגעים תוכלו לתת מקום של כבוד לתמונות המודפסות הישנות ששוכבות במגירה או להדפיס תמונות חדשות שייכנסו לתוכה. הקופסה משמשת גם כמסגרת מתחלפת לכל אחת מהתמונות שבה.